Partner Van

Partner Van'ın akıcı ve dengeli çizgileri, daha ilk bakışta dinamik ve sağlam bir görünüm hissi veriyor. Yük bölümünde de kendini gösteren özenli tasarımı, pratikliği ve üstün yük kapasitesini vurguluyor.

GENİŞ KAPASİTESİ

kapasite

Yeni Partner Van‘ın 3.7 m3 olan yük hacmi Multi-Flex koltuklarının katlanması ile 4.1 m3’e yükseltiyor. Yükünüzü taşımak için endişelenmeyin. Yeni Partner Van, 750 kg istihap haddi ile tüm yükünüzü sırtlanmaya hazır.

EŞSİZ MODÜLERLİĞİ

modulerlik

Sağladığı ileri düzey modülerlik sayesinde Yeni Partner Van, eşsiz bir yükleme kapasitesi ve araç içi konfor sunuyor.

ÜSTÜN GÜVENLİĞİ

guvenlik

Partner Van araçlarda güvenliğiniz düşünülerek ESP, ABS ve yokuş kalkış desteği (Hill Holder) standart olarak sunuluyor.

DAHA GÜÇLÜ GÖVDE YAPISI

govde-yapisi

Üçlü darbe enerji sönümleme yapısı sayesinde yolcularına en yüksek seviyede koruma sağlayan Yeni Partner Van, onarım maliyetlerinin düşürülmesi konusunda da hassasiyetle tasarlandı.

DIŞ TASARIM

Yeni Partner Van‘ın akıcı ve dinamik çizgilere sahip, dengeli ve sağlam. Sizin ve işinizin imajını yükseltmek için tasarlandı.

KAPASİTE

kapasite

Yeni Partner Van‘ın 3.7 m3 olan yük hacminin Multi-Flex koltuklarının katlanması ile 4.1 m3’e yükseldiğini söylemiş miydik? Yeni Partner Van, 750 kg istihap haddi ile tüm yükünüzü sırtlanmaya hazır.

ARAÇ İÇİNE ERİŞİM

arac-icine-erisim

Yeni Partner Van, sürgülü yan kapısı ile çok pratik: 640 mm faydalı genişlik ve 1100 mm faydalı yüksekliği ile sürgülü yan kapı, sizin için yük alanına geniş bir erişim imkanı yaratıyor.

GÜÇLENDİRİLMİŞ GÖVDE YAPISIguclendirilmis-govde

Üçlü darbe enerji sönümleme yapısı sayesinde yolcularına en yüksek seviyede koruma sağlayan Yeni Partner Van, onarım maliyetlerinin düşürülmesi konusunda da hassasiyetle tasarlandı.

İÇ TASARIM

Modern kabin tasarımı ile Yeni Partner Van, size pratik ve dayanıklı bir yaşam alanı sunuyor. Geniş ve yüksek tasarlanan ön göğsü size güven duygusu verirken, cömertçe boyutlandırdığımız orta konsol, kabinin kalbini oluşturuyor.

SÜRÜŞ KONFORU

surus-keyfi

Yeni Partner Van, ön konsol tasarımı, güvenlik ve rahatlık konusunda Yeni Partner Tepee’niz izinden ilerliyor. Gösterge paneli kolay okunabilir hale getirildi. Tüm kumanda düğmeleri elinizin altına yerleştirildi. Vites kolu konsol üzerine yerleştirilerek ergonomi daha da artırıldı.

EŞSİZ MODÜLERLİK

modulerlik (1)

Sağladığı ileri düzey modülerlik sayesinde Yeni Partner Van, size eşsiz bir yükleme kapasitesi ve araç için konfor sunuyor.

MULTİ-FLEX BANKET KOLTUK

Kendi segmenti içinde büyük bir yenilik yaratan “Multi-flex” banket koltuk, size eşi görülmemiş bir modülerlik sunuyor. Sayısız katlanma kombinasyonları yükleme alanınızı optimize ederken, kabin içi yaşamınızı daha da pratik hale getiriyor.

Yük zemini ile aynı hizada uzatılmış bir yükleme alanı, yüksek yüklerin taşınabilmesi için yukarı katlanmış yan koltuk pozisyonu, orta koltukta katlanır masa ve üçüncü kişi için oturma yeri. Bu fonksiyonların hepsi “Multi-flex” banket koltuk ile işinizi kolaylaştırmaya hazır.

YÜK BÖLÜMÜ BOYUTLARI

yuk-bolumu

2.05 m’lik faydalı yük uzunluğu, Multi-Flex banket koltuğun katlanması ile birlikte 3.25 m’ye çıkıyor. Azami iç genişlik 1.50 m iken tekerlek davlumbazları hizasında genişlik 1.23 m oluyor ve bir euro-paletin yüklenmesini mümkün kılıyor.

TEKNOLOJİ

Yeni Partner Van‘ın yüksek kalitedeki yenilikçi iç ekipmanıyla size rahat bir sürüş deneyimi sunuyoruz.

RADYO / CD / MP3 ÇALAR

ekran-2

Yeni Partner Van, MP3 uyumlu radyo CD çalar ile size mükemmel bir ses kalitesi sunuyor. Üstelik; direksiyon altına yerleştirilen kumanda kolu sayesinde kullanım kolay ve güvenli hale getirildi.

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ (HILL HOLDER)

yokus-kalkis

Yokuş kalkış desteği (Hill Holder) %5’in üzerindeki bir rampada, gerek ileri viteste gerekse geri viteste aracınızı kısa bir süre hareketsiz tutuyor. Böylece size de fren pedalından gaz pedalına geçmeniz için yeterli zaman bırakıyor.

GÜVENLİK

Yeni Partner Van‘ı, sizin ve yolcularınızın güvenliği için en son üretilen ekipmanlarla donattık.

ESP

esp (1)

ESP (Elektronik Denge Programı), savrulma başlangıcı algıladığında aracı şeridinde tutar. ESP’ye bağlı çalışan çekiş kontrolü (ASR) tutunma kaybı durumunda tekerleklerin patinajını önler.

FRENLER

Yeni Partner Van, önde 283 mm çaplı hava soğutmalı, arkada ise 268 mm çaplı disk frenler ile size güçlü ve yüksek performanslı bir frenleme sağlıyor.

YOL TUTUŞ

Yeni Partner Van, ön ve arka süspansiyonunun yüklemeden bağımsız yapısı sayesinde kusursuz bir yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlıyor.

HAVA YASTIKLARI

Yeni Partner Van‘da sürücü hava yastığını standart olarak sunuluyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

1.6 lt HDi 90 hp

1.6 lt HDi motor sunmuş olduğu 90 hp gücün yanı sıra sahip olduğu yüksek tork sayesinde ataklık ve üstün ara hızlanma özellikleri ile her yükün altından kalkmasını biliyor. Bunu yaparken de son derece ekonomik olmayı başarıyor.

DÜŞÜK BAKIM MALİYETLERİ

Yeni Partner Van için geliştirilen “uyumlu bakım” kavramı sayesinde aracın yağ değişimi ile bakım aralıkları arasında bağlantı kurularak parçaların kullanım ömürleri bakım periyodlarına göre ayarlandı. Bu sayede bakım maliyetleri azami şekilde azaltıldı.

İletişim Bilgileri

İletişim formunu doldurarak veya aşağıdaki iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz..

111 Atatürk Caddesi Küçük Kaymaklı,Lefkoşa

TELEFON: 228 16 90

EPOSTA: satis@peugeotkibris.com

Mesaj Gönder

Tam Adınız:

Telefon Numaranız:

Eposta:

Mesajınız