Partner Tepee

Kendi sınıfının standartlarını her zaman kendisi belirleyen Yeni Partner Tepee, LED gündüz farları ile etkileyici stili, standart ESP gibi üstün donanımları ve vazgeçilmez sürüş konforunu bir arada sunuyor.
6,3
Şehir İçi Tüketim
5,1
Şehir Dışı Tüketim

YENİ VE DAHA SAĞLAM GÖRÜNÜM

tasarim

Yeni Partner Tepee artık daha modern. Yeniden tasarlanan radyatör ızgarası ve tam ortasında gururla duran Peugeot Aslanı ile daha sağlam. Silüetin yeni çizgileriyle uyum halindeki farları sayesinde bakışları da artık daha özgün.

SINIFININ EN BÜYÜK DOKUNMATİK EKRANI

Yeni Peugeot Partner Tepee’de bulunan sınıfının büyük 7” renkli dokunmatik ekranı*sayesinde sürüş konforunuzu artıracak birçok teknoloji parmaklarınızın ucunda:

MirrorScreen teknolojisi*
– Bluetooth ile eller serbest telefon bağlantısı
– Wi-Fi (kablosuz) ile internet erişimi
– Jukebox
– Geri görüş kamerası*
– Navigasyon

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN MODÜLERLİK

Yeni Peugeot Partner Tepee inanamayacağınız derecede modüler. Yani, yolcularınızın sayısına ve taşıdığınız eşyaya göre anında kabuk değiştirebiliyor.

Arka cam altındaki 675 litrelik bagaj kapasitesi, tavana kadar yükleme ile 1350 litreye kadar çıkıyor. Üstelik sökülebilen arka koltukları sayesinde Yeni Partner Tepee’nin maksimum depolama hacmi tam 3000 litreye ulaşıyor.

Küçük eşyalarınız da unutulmadı. Çeşitli noktalarda bulunan saklama alanlarıyla aracın içerisindeki açık ve kapalı saklama alanlarının toplam hacmi tam 90 litreye ulaşıyor. Zenith tavan opsiyonuyla birlikte bunun üzerine 94 litre daha ekleniyor kabin içi saklama hacmi inanılmaz şekilde tam 184 litreye ulaşıyor.

DIŞ TASARIM

Yeni Peugeot Partner Tepee ile sağlam ve modern bir karakter ortaya koyduk. Şimdi her zamankinden daha güçlü.

YENİ VE DAHA SAĞLAM GÖRÜNÜM

PEUGEOT_PAR_2015_151_FR (1)

Yeni Partner Tepee artık daha modern. Yeniden tasarlanan radyatör ızgarası ve tam ortasında gururla duran Peugeot Aslanı ile daha sağlam. Silüetin yeni çizgileriyle uyum halindeki farları sayesinde bakışları da artık daha özgün.

LED GÜNDÜZ FARLARI

PEUGEOT_PAR_2015_105_FR

Kabartmalı yeni kaplamaların içine dahil edilen LED gündüz sürüş farlarını, Yeni Partner Tepee’nin özgün bakışlarına kattığı detay ile çekiciliğini daha da artırıyor.

HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRAN MODÜLERLİK

PEUGEOT_PAR_2015_154_FR (1)

PEUGEOT_PAR_2015_153_FR (2)

Yeni Partner Tepee inanamayacağınız derecede modüler. Büyük boyutlu ve ağır yüklerde yukarı açılan geniş bagaj kapağının sunduğu yükleme konforunu yaşabilir, daha küçük boyutlu yüklerde ise kapağı hiç açmadan doğrudan arka camı açarak* bagaja ulaşabilir ve işinizi kolayca halledebilirsiniz.

ZENITH TAVAN İLE GÖKYÜZÜ KABİN İÇİNDE

PEUGEOT_PAR_2015_377_FR

Yeni Peugeot Partner Tepee’nin Zenith*tavanının sadece aracı çekici hale getirmekle kalmıyor. Aynı zamanda da Zenith tavan ile birlikte gelen ve enlemesine ya da uzunlamasına yerleştirilebilen pratik tavan barları sayesinde Yeni Partner Tepee’nin yükleme kapasitesi daha da artıyor.

JANTLAR

15“ Nateo jant kapağı ve 16“ Managua alüminyum alaşımlı jant seçenekleri Yeni Partner Tepee’ye kendi imzanızı atmanız için hazır.

İÇ TASARIM

Konfor ve modülerliği birleştiren Yeni Peugeot Partner Tepee‘yi, sizin maksimum sürüş keyif almanız için tasarladık.

KONFORLU SÜRÜŞ KEYFİ

kokpit

Yeni Partner Tepee benzersiz konforu ile karşınızda!
Yüksekliği ve derinliği ayarlanabilir direksiyon simidi ve ön konsola entegre vites kolu sayesinde, sürücü bölümü artık daha ergonomik. Görüş açısı artıkdaha geniş. Sesli park yardım sisteminden elektrikli katlanır yan aynalara, otomatik yanan farlardan yağmur sensörüne kadar pek çok sistemiyle sürüşü daha kolay. Özel olarak geliştirilen araç içi akustiği sayesinde yorgunluk hissi yaşamadan yapılan uzun yolculuklar daha huzurlu.

OLAĞANÜSTÜ MODÜLERLİK

Yolculuk için özel olarak tasarladığımız Yeni Peugeot Partner Tepee, modülerliği ve fonksiyonelliği sayesinde yolcularınızın sayısına ve taşıdığınız eşyaya göreanında kabuk değiştirir.

Allure ve Zenith versiyonlarında, standart olarak sunulan virgül tipi kafalık ve eğimli sırtlıklara sahip 3 bağımsız arka koltuk maksimum kullanım esnekliği sağlayacak şekilde tasarlandı. Her birini ayrı ayrı yatırabilir ya da sökebilirsiniz.

Orta koltuk yatırıldığında ortaya çıkan kol dayama ve bardak taşıyıcılı masa* sayesinde arka koltukta seyahat eden yolcuların konforunu en üstü düzeye çıkarabilirsiniz.

ZENITH CAM TAVAN

PEUGEOT_PAR_2015_341_FR (2)

Yeni Partner Tepee’nin orijinal tasarımlı Zenith* tavanı, dört büyük cam bölmeden gökyüzünü kabinin içine taşıyor ve iç mekanda sıradışı bir aydınlık ortam oluşturuyor. Üstelik havalandırma kanallarına bağlı araç içi parfüm sistemi sayesinde kişiselleştirilmiş bir atmosfer oluşturulmasını sağlıyor.

Zenith tavan üzerinde akıllıca konumlandırılmış bölümler (arka yolcuların üstündeki yarı saydam orta göz, arka koltuklardan ve arka kapı açık iken dışarıdan erişilebilen bölüm) tavan altındaki alanı değerlendirerek toplam 94 litrelik saklama hacmi sunuyor ve 80 kg yük taşıyabiliyor.

KABİN İÇİ SAKLAMA KAPASİTESİ

Yolcularınızın sayısına ve taşıdığınız eşyaya göre anında kabuk değiştirebilen Yeni Partner Tepee’de küçük eşyalarınız da unutulmadı. Çeşitli noktalarda bulunan saklama alanlarıyla aracın içerisindeki açık ve kapalı saklama alanlarının toplam hacmi tam 90 litreye ulaşıyor.

Zenith tavan opsiyonuyla birlikte bunun üzerine 94 litre daha ekleniyor kabin içi saklama hacmi inanılmaz şekilde tam 184 litreye ulaşıyor.

BAGAJ

Yeni Peugeot Partner Tepee her ihtiyacınıza uyum sağlayabilecek, çok cömert bir bagaj kapasitesi sunuyor.

Arka cam altındaki 675 litrelik bagaj kapasitesi, tavana kadar yükleme ile 1350 litreye kadar çıkıyor. Üstelik sökülebilen arka koltukları sayesinde Yeni Partner Tepee’nin maksimum depolama hacmi tam 3000 litreye ulaşıyor.

TEKNOLOJİ

Yeni Partner Tepee, son Peugeot teknolojilerini de beraberinde getiriyor.

GERİ GÖRÜŞ KAMERASI

geri-gorus-kamerasi (1)

Geri vitese takıldığında otomatik olarak devreye giren geri görüş kamerası* sayesinde aracın arkasını aynaları kullanmadan ön konsoldaki ekran üzerinden görebilirsiniz. Ayrıca; ekran üzerindeki yardımcı çizgiiler sayesinde aracın genişliğini ve arkanızdaki engellerin mesafesini görerek kolayca park edebilirsiniz.

ÖN VE ARKA PARK SENSÖRÜ

Manevra sırasında etrafınızdaki engelleri algılayan ön ve arka park sensörleri*, sizi sesli ve görsel olarak uyararak hem park sırasındaki beklenmedik kazaları önlemeye yardımcı oluyor hem de park etmeyi kolaylaştırıyor. Geri görüş kamerası ile birlikte kullanıldığında ise Yeni Partner Tepee’yi park etmek hiç olmadığı kadar kolay hale geliyor.

DOKUNMATİK KONTROL EKRANI

PEUGEOT_PAR_2015_015_FR (3)

Yeni Peugeot Partner Tepee’de bulunan sınıfının büyük 7” renkli dokunmatik ekranı*sayesinde sürüş konforunuzu artıracak birçok teknoloji parmaklarınızın ucunda:

MirrorScreen teknolojisi*
– Bluetooth ile eller serbest telefon bağlantısı
– Wi-Fi (kablosuz) ile internet erişimi
– Jukebox
– Geri görüş kamerası*
– Navigasyon*

HIZ SABİTLEYİCİ ve SINIRLAYICI

PEUGEOT_PAR_2015_371_FR (2)

Uzun yolculuklarda konforunuzu daha da artırmak için hız sabitleyici kullanarak gaz pedalına dokunmadan belirlediğiniz hızda seyre devam edebilirsiniz. Belirli bir hız limitini aşmamanız gereken durumlarda ise hız sınırlayıcı kullanarak sürprizlerin önüne geçebilirsiniz. Her iki teknoloıji de Yeni Partner Tepee’nin sürüş keyfine odaklanmanız için geliştirildi.

GÜVENLİK

Yeni Partner Tepee‘nin güvenlik teknolojileri sayesinde tek yapmanız gereken sürüş konforunun tadını çıkarmak.

ESP

PEUGEOT_PARTNERTEPEE_1502JS0112

ESP (Elektronik Denge Programı), savrulma başlangıcı algıladığında aracı şeridinde tutar. ESP’ye bağlı çalışan çekiş kontrolü (ASR) ise tutunma kaybı durumunda tekerleklerin patinajını önler.

FREN SİSTEMİ

Önde 283 mm havalı diskleri ve arkada 268 mm dolu diskleri ile Yeni Partner Tepee her durumda güçlü bir frenleme sağlıyor. Tekerleklerin kilitlenmesini önleyen (ABS) sistemi acil fren durumunda tekerleklerin kilitlenmesini önleyerek direksiyon hakimiyetinin korunmasını sağlıyor. Elektronik Fren Dağılımı (EBD) özellikle virajlarda daha fazla etkinlik için fren performansını her tekerlek bazında ayrı ayrı kontrol ediyor. Yeni Partner Tepee’de, Acil Fren Yardımı (EBA) ani fren durumunda fren basıncını artırıyor. Bu ilave destek sistemi duruş mesafesinin maksimum oranda kısaltılmasını sağlıyor. Ani yavaşlamanız durumunda, arkadan çarpma riskini azaltmak amacıyla dörtlü flaşörler otomatik olarak yanıyor.

PEUGEOT_PAR_2015_507_FR (1)

YOKUŞ KALKIŞ DESTEĞİ (HILL HOLDER)

PARTNER-GUVENLIK-HILL-HOLDER (1)

Yokuş kalkış desteği (Hill Holder) sayesinde 5%’den büyük olan eğimli yolda araç durur haldeyken hareket etmek istediğinizde frenden ayağınızı çetiğinizde yokuş aşağı 2 saniye süre kaymaz. Bu sayede sürücü debriyaj, fren ve gaz pedalı arasında daha konforlu geçiş yapabilir.

HAVA YASTIKLARI

PARTNER-GUVENLIK-HAVA-YASTIKLARI

Yeni Partner Tepee’de sürücü ve yolcu hava yastıklarına ilave olarak versiyonuna göre opsiyonel veya standart olarak yan hava yastıkları da sunulmaktadır.

VİRAJ AYDINLATMALI ÖN SİS FARLARI

viraj (1)

Versiyona göre standart veya opsiyonel olarak sunulan viraj aydınlatmalı ön sis lambaları sayesinde 40 km/s altındaki hızlarda direksiyon açısına bağlı olarak viraj tarafındaki sis farı otomatik olarak yanmaktadır. Böylelikle; şehir içi, sert virajlı yollar, park manevraları vb. durumlarda sürücünün görüşü artırılmakta ve kullanım kolaylığı sağlanmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

BOYUTLAR

MOTOR SEÇENEKLERİ

Partner Tepee, iki dizel motor seçeneği sunuyor. Peugeot, bu motorlara tüm bilgi birikimini ve deneyimini yansıttı.

DİZEL

1.6 HDi 115 hp Manuel

en_BM

1.6 HDi 92 hp Manuel

en_BF

  • YAKIT TÜKETİMİ (L/KM)5,5
  • UZUNLUK (MM)4380
  • GENİŞLİK (MM)1810
  • KARMA CO² EMİSYONU (G/KM)144
  • D
  • MAKSİMUM HIZ (KM/H)161
  • UZUNLUK (MM)4380
  • 0-100 KM HIZLANMA (S)15,1
  • ŞEHİR DIŞI (L/100KM)5
  • ŞEHİR İÇİ (L/100KM)6,4

1.6 lt HDi 92 hp

Kalkış sırasında çok etkili olan ve canlı bir çalışma karakterine sahip olan bu motor, sürdürülebilir bir kullanım maliyeti, atak olması ve keyif veren sürüşüyle üstün kalitesini ispatlıyor. Maksimum torkunu 1750 devirden itibaren vermeye başlayan motor, alt devirlerde daha canlı bir karakter sergiliyor.

1.6 lt HDi 115 hp FAP

Bu motor değişken geometrili bir turbo ile donatıldı. “Overboost” (geçici yüksek tork) fonksiyonuna sahip. “Overboost” fonksiyonu geçici olarak (örneğin bir sollama esnasında veya acil bir durumda birkaç saniyeliğine) 30 nm’lik ilave bir tork sağlıyor ve bu da aktif güvenlik açısından sürücü için bir güvence oluşturuyor.

PARTİKÜL FİLTRESİ

PEUGEOT-PARTNERTEPEE-FILTRE-A-PARTICULES-600x400

Peugeot’ya özgü HDi teknolojisi, 2000 yılından bu yana yüksek performanslı bir kirlilik kontrolü sistemi olan partikül filtresi içeriyor (FAP). Peugeot araçlarının bazılarında bu sistemi standart olarak bulunduran ilk üretici oldu. Partikül filtresi, minimum ölçüm eşiğine kadar boyutu ne olursa olsun dizel parçacıkları tutuyor (0,004 g/km). FAP, dizelin motor içinde yanmasından kaynaklanan gazları işleyen ve kendi kendini temizleyen bir düzenek. Bu teknoloji, HDi motoru çevre dostu bir makine haline getiriyor.

İletişim Bilgileri

İletişim formunu doldurarak veya aşağıdaki iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz..

111 Atatürk Caddesi Küçük Kaymaklı,Lefkoşa

TELEFON:
228 16 90

EPOSTA:
satis@peugeotkibris.com

Mesaj Gönder

Tam Adınız:

Telefon Numaranız:

Eposta:

Mesajınız