Bipper Van

Peugeot Bipper, panel van araçlar dünyasında her şeyden önce kapladığı alan/faydalı hacim oranı ile eşi olmayan bir araçtır.

ÖN TASARIM

 

bipper1

Entegre ön tampon Bipper’in gücünü yansıtıyor.

KONFOR

bipper2

Peugeot Bipper’in modern, aydınlık ve geniş iç hacmi hem profesyonel, hem de günlük ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak amacıyla üretildi. Ultra kompakt tasarımına rağmen son derece rahat iç mekanı küçük gabarisine rağmen geniş kullanım hacmiyle Bipper’in kullanımına adapte olmak çok kolay.

%100 KULLANILABİLİR HACİM

hacim

Bipper, 660 kiloya ulaşan toplam yük kapasitesi ile minimum 2,5 m³ lük bir kullanım hacmi sunuyor! Böylece Bipper, satışta olan panel van araçların en kompakt olanıdır. Kübik yapıda, çıkıntısız ve düz tabanının uzunluğu 1,523 m’dir ve geniş hacimli eşyaları alacak şekilde tasarlandı

GÜVENLİK

Bipper Van araçlarda, güvenliğiniz düşünülerek ESP ve ABS standart olarak sunuluyor.

DIŞ TASARIM

Bipper’in tasarımı, modernliği ve gücünü yansıtıyor. Bütün bu özellikler, tüm görevleri yerine getirmek üzere daima hazır, gerçek bir profesyonelin özellikleri. İşte bu nedenle Bipper ile siz, yani bir profesyonel arasındaki uyum mükemmel olacak.

YAN GÖRÜNÜM

yan-gorunum-960

Yanlara gövde boyunca uzatılmış koruyucu çıtaları ile tamponlar Bipper’in, yoğun trafikte sürüş ve manevralar sırasında küçük darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlıyor

ÖN TASARIM

ontasarim-960x460

Entegre ön tampon Bipper’in gücünü yansıtıyor.

KOLAY ERİŞİM

Bipper’de, yük bölmesine erişim 90º lik iki yana açılır arka kapı ile sağlanıyor. Akıllıca tasarlanmış katlanır gergi çubuğu düzeneği sayesinde daha üstün bir erişim kolaylığı sağlanması için kapılar 180º açılabiliyor. Yüklemede çok daha rahat bir erişimi sağlamak için Bipper, opsiyonel olarak sağ sürgülü kapı veya çift sürgülü kapı opsiyonları ile donatıyor.

İÇ TASARIM

Bipper’in tasarımı modernliği ve gücünü yansıtıyor. Bütün bu özellikler, tüm görevleri yerine getirmek üzere daima hazır gerçek bir profesyonelin özellikleri. İşte bu nedenle Bipper ile siz, yani bir profesyonel arasındaki uyum mükemmel olacak.

KONFOR

 surus-konforu-960x460
Peugeot Bipper’in modern, aydınlık ve geniş iç hacmi hem profesyonel, hem de günlük ihtiyaçlarınızı kolaylaştırmak amacıyla üretildi. Ultra kompakt tasarımına rağmen son derece rahat iç mekanı küçük gabarisine rağmen geniş kullanım hacmiyle Bipper’in kullanımına adapte olmak çok kolay.

ÖN KONSOL

Bipper’ın son derece ergonomik ön konsolu, araç içindekilere en az 12 eşya gözü sağlayacak şekilde tasarlandı. Sürücü bölmesinin ön ve yanlar için sağladığı mükemmel görüş alanı ile beraber tüm kontrol düğmeleri elinizin ucunda bulunuyor. Yükseklik ayarlı direksiyon ve ön konsol üzerinde olan vites kolu size daha kolay hakimiyet imkanı sağlıyor.

onkonsol

KOLTUKLAR

aydinlik

Önde, geniş oturma alanına sahip koltuklar kayda değer seviyede bir konfor sunuyor ve çok sayıda ayar seçenekleri ile ideal sürüş pozisyonunu bulmaya yardımcı oluyor. Versiyona göre standart olarak sunulan sürücü koltuğu yükseklik ve bel destek ayarı ile sürücü koltuğu kol dayama özellikleri hissedilir derecede konfor artışı sağlıyor. Ayrıca yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon sürüş pozisyonunuzu en uygun konuma getiriyor. İş hayatının zorluk içinde geçmesi gerektiğine dair bir kural yok! Zarif, yuvarlak hatlarla tasarlanmış Bipper koltukları, bütün gün çalışmanız sırasında gereksinim duyduğunuz konforu sağlayacak şekilde tasarlandı.

AYDINLIK

2.05 m’lik faydalı yük uzunluğu, Multi-Flex banket koltuğun katlanması ile birlikte 3.25 m’ye çıkıyor. Azami iç genişlik 1.50 m iken tekerlek davlumbazları hizasında genişlik 1.23 m oluyor ve bir euro-paletin yüklenmesini mümkün kılıyor.

koltuk

%100 KULLANILABİLİR HACİM

hacim

Bipper, 660 kiloya ulaşan toplam yük kapasitesi ile minimum 2,5 m³ lük bir kullanım hacmi sunuyor! Böylece Bipper, satışta olan panel van araçların en kompakt olanı. Kübik yapıda, çıkıntısız ve düz tabanının uzunluğu 1,523 m’dir ve geniş hacimli eşyaları alacak şekilde tasarlandı.

GÜVENLİK

Bipper yolcularının güvenliği için tüm önlemleri bünyesinde barındırıyor, güçlendirilmiş gövde yapısıyla içlerinin rahat olmasını sağlıyor.

ELEKTRONİK DENGE PROGRAMI – ESP

esp_450

Bipper Van, standart olarak sunulan dinamik sürüş özelliklerine sahip ESP (Elektronik Denge Programı) ile güvenliğinizi arttırarak virajda savrulmaların önüne geçmeye yardımcı oluyor.

ABS FREN SİSTEMİ

frenler1

Fren sisteminin etkinliğini, dayanıklılığını ve güvenilirliğini en üst düzeye getirmek amacıyla, Bipper standart olarak ön tekerleklerde disk, arka tekerleklerde kampanalı frenlerle ve ABS fren sistemi ile donatıldı. ABS sistemi sert bir frenleme sırasında yol tutuş kaybını ve tekerleklerin kilitlenmesini önlüyor. Dört tekerleğe konumlandırılmış sensörlerden biri, tekerleklerden birinin kilitlenmesinin yakın olduğunu saptadığında, ABS fren sistemi bir yandan aracın manevra edebilme yeteneğini korurken diğer yandan da maksimum fren etkinliği sağlamak için fren devresi basıncını ayarlıyor.

HAVA YASTIKLARI

havayastiklari

Bipper’de sürücü hava yastığı standart olarak mevcut, yolcu için olanı ise opsiyonel. Bu hava yastığı, yol bilgisayarı aracılığıyla devre dışı bırakılabiliyor.

EMNİYET KEMERLERİ

Ön koltuklarda 3 noktadan tespitli, gerilme sınırlayıcılı ve öngergi mekanizmasının piroteknik sistemi, yolcunun koltuğa iyice yaslanmasını sağlarken emniyet kemerinin gerginliğini ayarlıyor ve böylece darbe ile emniyet kemeri kayış kısmının bloke olma anı arasındaki geçiş süresini en aza indiriyor. Gerilme sınırlayıcı, emniyet kemeri kayış kısmının göğüs üzerine uyguladığı basıncı en düşük seviyede tutuyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kompakt ve aerodinamik olmasının beraberinde, motor seçenekleriyle Bipper yakıt tüketiminde ne kadar cömert olduğunu kanıtladı.

BOYUTLAR

bipper_van-uzunluk

1.3 lt HDi 75 hp

HDi teknolojisine sahip, daha üstün yanma performansı ve daha az yakıt tüketimi nedeniyle seçilmiş bu dizel motor maksimum 75 hp güç sağlıyor. Her türlü kullanımlarınız için mükemmel bir yakıt ekonomisiyle birlikte büyük bir kullanım rahatlığı sunuyor. Şehir içinde düşük devirde sunduğu yüksek tork ile keyifli bir sürüşün rahatlığını sağlıyor. Diğer üstünlüğü ise periyodik bakımlarının sadece her 35.000 kilometrede bir yapılması

EMİSYON DEĞERLERİ

1.3 HDi 75 hp dizel motoru yalnızca tasarruflu olması için değil fakat km başına 119 gr CO2 emisyon değeriyle çevrenin korunması göz önüne alınarak üretildi.

İletişim Bilgileri

İletişim formunu doldurarak veya aşağıdaki iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz..

111 Atatürk Caddesi Küçük Kaymaklı,Lefkoşa

TELEFON: 228 16 90

EPOSTA: satis@peugeotkibris.com

Mesaj Gönder

Tam Adınız:

Telefon Numaranız:

Eposta:

Mesajınız