Bipper Tepee

Bipper Tepee, tüm kullanım koşullarına uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Şehir içi seyahatlerini kolaylaştırmak adına sağladığı konfor, bir sedan ve bir minivanın avantajlarını birlikte sunar.

BENZERSİZ BİR STİL

PEUGEOT_BIP_2015_040_FR

Bipper Tepee kompakt dizaynı, manevra yeteneği ve pratik kullanımı ile orijinal bir stilin temsilcisi. Optimum boyutları sayesinde hem işte hem de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz ekonomik bir ticari araçtır.

KOMPAKTLIK

 

PEUGEOT_BIP_2015_039_FR

Kompakt boyutlarla tasarlanan (3.96 m uzunluk, aynalar hariç 1.68 m veya aynalar katlı halde 1.82 m genişlik) Bipper Tepee şehir hayatına tam bir uyum gösteriyor. 1.72 m veya tavan barlarıyla 1.78 m dış yüksekliği tüm kapalı otoparklara girebilecek ölçüde.

ÖN KONSOL

PEUGEOT_BIP_2015_037_FR

Üç bölgede toplanan kumandalar (sürücü önünde, orta konsolda ve direksiyon simidi altında) ergonomik olarak tasarlandı ve sürücüye kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı yaklaşımın bir yansıması olarak ön konsol üzerinde konumlanan vites kolu sürüş konforunu arttırıyor.

DIŞ TASARIM

Bipper Tepee, dikkatleri üzerinde toplayan, modern bir ticari araç. Kompakt ve özgün hatları onu rakiplerinden ayırt ediyor.

BENZERSİZ BİR STİL

PEUGEOT_BIP_2015_038_FR

Bipper Tepee kompakt dizaynı, manevra yeteneği ve pratik kullanımı ile orijinal bir stilin temsilcisi. Optimum boyutları sayesinde hem işte hem de ailenizle birlikte kullanabileceğiniz ekonomik bir ticari araçtır.

YOL TUTUŞ

PEUGEOT_BIP_2015_039_FR (1)

Ultra kompakt ve kullanışlı, Peugeot Bipper Tepee yüksek manevra kabiliyeti ile her yere kolayca park edilebiliyor. 3.96m uzunluk ve 1.68m gövde genişliği (kapalı aynalar) ile şehir kullanımına son derece uygun ve dar alanlara kolayca girecek kabiliyette. Tavan barları ile 1.78m’ye ulaşan yükseklik kapalı garajlarda kolaylık sağlıyor.

ERİŞİM VE BAGAJ

Dar alanlarda araca girişi kolaylaştırmak için her iki tarafta da sürgülü kayar kapılar mevcuttur. Bagaja ise 180° açılabilen 60/40 oranında asimetrik arka kapılar veya yukarı doğru açılan kapakla ulaşılabilir.

Aracın modüler yapısı, bagaj boyutunun katlanabilir arka koltuklar ile 884 litreye kadar arttırılabilmesini sağlıyor. Tamamen çıkartılabilir arka koltuklar ile daha fazla alan elde edilebiliyor. Arka kısımda toplamda 2.5 metreküp kapasiteli tamamen düz bir zemine sahip bir alan oluşuyor. Tüm bunlara ek olarak, 75 kg taşıma kapasitesine sahip tavan taşıyıcıları sayesinde, Bipper Tepee tavanda bisiklet ve ek bagaj taşıyabiliyor.

BIP_2010_037_FR

ÖN GÖRÜNÜM

PEUGEOT_BIP_2015_040_FR (1)

Peugeot markasının karakteristik bir özelliği olan geniş ve açık ön ızgarası Bipper Tepee’nin dinamizmini öne çıkarıyor. Motor kaputu ile belirgin bir farklılık yaratan çepeçevre tampon tasarımı Bipper Tepee’yi etkileyici kılıyor.

ARKA GÖRÜNÜM

Yan panellerle uyum içerisinde olan arka bölüm hafif eğimli bir görüntü sunuyor. Versiyona göre arka kapı yukarıya veya çift kanatlı asimetrik olarak yanlara doğru açılıyor. Kapılarla uyumlu arka tampon, alçak yükleme eşiği sayesinde yük bölümüne kolay erişim sunuyor.

PEUGEOT_BIP_2015_041_FR

İÇ TASARIM

Bipper Tepee, kompakt boyutlarına rağmen iç hacimden en fazlasını elde edebilen bir araç! Bipper’in tasarımcıları zamanına uygun modernlikte, pratik ve çok konforlu bir kabin tasarladılar.

ÖN KONSOL

PEUGEOT_BIP_2015_037_FR (1)

Üç bölgede toplanan kumandalar (sürücü önünde, orta konsolda ve direksiyon simidi altında) ergonomik olarak tasarlandı ve sürücüye kullanım kolaylığı sağlıyor. Aynı yaklaşımın bir yansıması olarak ön konsol üzerinde konumlanan vites kolu sürüş konforunu arttırıyor.

ÖN KOLTUKLAR

Geniş oturma alanına sahip ön koltuklar çok sayıda ayar seçenekleri ile ideal sürüş pozisyonu sağlıyor. Versiyona göre standart olarak sunulan sürücü koltuğu yükseklik ve bel destek ayarı ile orta kol dayama özellikleri konforu artırıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon sürüş pozisyonunuzu en uygun konuma getiriyor.

AYDINLIK

Geniş ön ve yan camlar, sürücü ve yolcuların görüş kapasitesini arttırıyor. Böylece, kabin içi aydınlığı maksimum seviyeye çıkıyor.

YAŞAM ALANI

Daha büyük araçlarda görülen 1.420 mm ölçüye sahip ön bölüm genişliği ve yarattığı yaşam alanı Bipper Tepee’yi rakiplerine göre avantajlı kılıyor. Versiyona göre 2 kişilik tek parça veya asimetrik katlanabilir ve ön koltuklardan 40 mm yükseğe konumlandırılmış arka koltuklar sayesinde yolcular rahat bir yolculuk sürüyorlar.

BAGAJ

BIP_2010_037_FR (1)

Arka kısmın kübik dizaynı ve düz zemin, bagaj ayırıcının altında 356L hacminde geniş bir alan oluşmasını sağlıyor. Bagajı bölen bu ayraç arka koltukların arkasına saklanarak yüklemeyi kolaylaştırıyor. Aracın modüler yapısı sayesinde tükleme hacmi genişletilebiliyor. Arka koltukların yatması ile 884L’ye çıkan yükleme kapasitesi, koltukların tamamen çıkması ile 2,5m3 kapasiteye ve tam bir düz zemine ulaşıyor. Tüm bunlara ek olarak, 75 kg taşıma kapasitesine sahip tavan taşıyıcıları sayesinde, Bipper Tepee tavanda bisiklet ve ek bagaj taşıyabiliyor.

TEKNOLOJİ

Bipper Tepee’de sunulan teknolojik ekipmanlar sürüşü hem kolaylaştırıyor hem de daha eğlenceli hale getiriyor.

MULTIMEDYA

PEUGEOT_BIP_2014_003_FR

Peugeot Bipper Tepee, 4 x 10 W gücünde dört hoparlör (iki tweeter ve iki orta woofer) üzerinden yayın yapan MP3 uyumlu ve CD çalar özellikli radyo sunuyor. * Versiyona göre standart veya yok.

ARKA PARK YARDIM SİSTEMİ

Bipper Tepee’de bulunan arka park yardım sistemi, sürücüye park esnasında kolaylık sağlıyor. Araç geri manevra sırasında bir nesneye veya bir insana yaklaştığında, ikaz sesi gittikçe artacak biçimde sürücüyü uyarıyor.

GÜVENLİK

Bipper Tepee’nin güçlendirilmiş gövde yapısı, sürücü ve yolcularının güvenliğini arttırmak amacıyla geliştirildi.

HAVA YASTIKLARI

PEUGEOT_BIP_2014_005_FR

Bipper Tepee’de sürücü hava yastığı standart olarak, ayrıca versiyona göre yan hava yastıkları sunuluyor. Yolcu hava yastığı yol bilgisayarı kullanılarak istendiğinde devre dışı bırakılabiliyor.

EBD DESTEKLİ ABS FREN SİSTEMİ

Frenlemede etkinliğin, dayanıklılığın ve güvenilirliğin arttırılması amacıyla Bipper Tepee standart olarak önde disk frenler, arkada kampanalar ve ABS (Kilitlenmeyi önleyici fren sistemi) ile donatıldı. ABS ani frenlemede tekerleklerin kilitlenmesini engelleyerek yol tutuş kaybını önlüyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

TEKNİK ÖZELLİKLER

1.3 HDİ 75 HP

Yüksek dizel teknolojisine sahip 1.3 HDi motor 4 silindirli ve 1248 cc hacminde. 75 hp güç üreten bu motor 1750 d/d’de 190 Nm torka sahip. Bu motorun en önemli özelliği 1750 ila 2750 d/d arasında bu yüksek gücü koruması.

AERODİNAMİ

PEUGEOT_BIP_2015_038_FR (1)

Çevre dostu Peugeot Bipper Tepee akızı hatları sayesinde 0.31 Cx değerinde hava sürtünme katsayısı elde etmeyi başarmıştır. Bu sayede CO2 emisyonları ve yakıt tüketiminin azaltılması sağlanmıştır.

İletişim Bilgileri

İletişim formunu doldurarak veya aşağıdaki iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz..

111 Atatürk Caddesi Küçük Kaymaklı,Lefkoşa

TELEFON: 228 16 90

EPOSTA: satis@peugeotkibris.com

Mesaj Gönder

Tam Adınız:

Telefon Numaranız:

Eposta:

Mesajınız