Yeni Peugeot 508 Sedan

Şimdi Peugeot yetkili satıcılarında sizleri bekliyor...
4,5
Şehir İçi Tüketim
3,6
Şehir Dışı Tüketim

YENİ PEUGEOT 508

 

Alçak gövdesi, heykelsi hatları ve sert, güçlü tarzı ile yeni Peugeot 508, sportiflik ve inovasyon alanında yeni bir çağa imza atıyor. Yüksek verimliliğe sahip dizel ve benzinli motorları sürüş sırasında gücü en yoğun haliyle hissettiriyor.

İDDİALI TASARIM

“‘Peugeot Exalt’ ve ‘Peugeot Instinct’ gibi en yeni konsept otomobillerimizde hayat bulan tüm tasarım değişiklikleri, Yeni Peugeot 508’de daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor.”

 

YOLUNUZU AYDINLATIN

Markanın kendine özgü yeni far imzasınıi taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevii,  statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

HER DETAYINDA SANAT VAR

Peugeot 508, prestijini kabinde de en ufak ayrıntıya kadar sergiliyor, size bu prestijin keyfini hissetmek kalıyor. Peugeot 508’in teknolojik sürücü bölümü renkli Head-Up ekranı*, yalın torpido tasarımı, 7″ SMEG dokunmatik ekranı sizde konfor ve güven duygusu uyandıracak. Tüm döşemeler seçkin malzemelerle bezeniyor: Krom, parlak siyah, yarı mat siyah ve deri* zarafetle bir araya geliyor.

KONFOR STANDART

Peugeot 508’in iç mimarisi, sadece sürücüye değil, tüm yolculara daha fazla konfor sunacak şekilde tasarlandı. Şıklığı ile dikkat çeken kabinde, kaliteli zaman geçirmenizi sağlayacak donanımlardan yararlanın.

TASARIM

Peugeot 508‘in yolcu kabininde her şey kesintisiz sürüş keyfi ve seyahat eden yolcuların da rahat bir yolculuk geçirmesi için tasarlandı.

HER DETAYINDA SANAT VAR

“‘Peugeot Exalt’ ve ‘Peugeot Instinct’ gibi en yeni konsept otomobillerimizde hayat bulan tüm tasarım değişiklikleri, Yeni Peugeot 508’de daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkıyor.”

YOLUNUZU AYDINLATIN

Markanın kendine özgü yeni far imzasınıi taşıyan tam LED farlar, otomatik yükseklik ayarlama işlevii,  statik viraj aydınlatma işlevi ve ön sinyal lambaları sayesinde gün boyunca size gelişmiş bir görsel konfor sunuyor. Optimum sürüş deneyimi ve güvenlik için daima çevrenizi rahatça görebilir ve görünebilirsiniz.

DÖŞEMELER

Döşemeler için kumaş ve deri seçeneği mevcut…

  • Kumaş Döşeme Tramontane Siyah (Access)
  • Kumaş Döşeme Tramontane Koyu Gri (Active)
  • Kumaş Döşeme Guerande Gri (Active)
  • Kumaş Döşeme Nervuran Bej (Access & Active)
  • Yarı Deri GT kırmızı dikişli Dynamique Siyah (GT)
  • Deri Claudia Siyah (Allure)
  • Deri Claudia Bej (Allure)

TEKNOLOJİ

Geniş bir teknolojik donanım yelpazesii sunan yeni Peugeot 508’de Gelişmiş Sürücü Destek Sistemlerii bulunuyor. Markanın bu yeni nesil sistemleri güvenliği artırıyor, manevralarınızda size yardımcı oluyor. Hem çevre koşullarını hem de yol koşullarını daha iyi anlamanızı ve öngörmenizi sağlıyor.

VISIO PARK: FULL PARK ASİSTANI

Full Park Asistanı teknolojisi, paralel veya dikey park için tam otomatik manevra yardımı sunar. Sürücü, vites kolundaki işlevi etkinleştirir ve sürücünün direksiyon simidine veya pedallara dokunması gerekmeden sistem yeterli alanı tespit eder ve aracı park etmek için gereken şekilde hızlandırır veya yavaşlatır. Sistem ayrıca bir park yerinden çıkmaya da yardımcı olur.

Videoda yer alan araç Peugeot Exalt Konsept’tir.

GÖRÜNMEYENİ GÖRÜN

Gece karanlığında veya yetersiz görüş koşullarında, kızılötesi kameraya sahip Night Vision teknolojisii  yayalar ve hayvanlar da dahil olmak üzere aracın önündeki engelleri algılıyor. Görüntü görüş alanınızdaki dijital gösterge panelinde gösteriliyor. Sesli bir alarm ile sizi uyarıyor.

YARI OTONOM

Sürüş Asistanı Plus donanımı ile yeni PEUGEOT 508’i yarı otonom olarak sürün.

Ön tamponun ortasına yerleştirilmiş bir radar ve ön camın üstündeki kamera ile Dur ve Kalk işlevine sahip Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, aradaki mesafeyi sabit bir uzaklıkta tutmak için 508’in hızını öndeki aracın hızına otomatik bir şekilde uyarlar. Aktive edildiğinde Şerit Konumlama Asistanı ile birlikte çalışarak otomobili şerit içerisinde sürücünün belirlediği çizgide tutar.

GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMEDEN BİR ADIM ÖNDE

Güvenlik Plus donanımı ile birlikte sununlan sürüş destek özellikleri yolda tamamen rahat olmanız için size yardımcı olur.

Güvenlik Plus donanımı; Geliştirilmiş Otomatik Acil Durum Fren Sistemi, Güvenli Takip Mesafesi Uyarısı, Aktif Şerit Takip Sistemi, Aktif Kör Nokta Uyarı Sistemi, Yorgunluk Tespit Sistemi, PEUGEOT Akıllı uzun far asistanı ve Aktif Hız Levhası Tanıma Sistemlerini içermektedir.

MOTOR SEÇENEKLERİ

HER KOŞULDA VERİMLİ

PURETECH: TAVİZ VERMEYEN VERİMLİLİK

YENİ PEUGEOT 508, en yeni nesil PureTech benzinli motorlarıyla gelişmiş bir yakıt ekonomisi, sürüş keyfi ve yüksek performans sunar.

Motor seçenekleri:

  • PureTech 180 S&S EAT8i
  • PureTech 225 S&S EAT8i

BLUEHDi : SEÇKİN TEKNOLOJİ

Peugeot’ya özgü BlueHDi motor teknolojisi; yüksek performansı ve düşük emisyon değerlerini birlikte sunar.

Motor seçeneği:

  • BlueHDi 130 S&S EAT8 i

EAT8: YUMUŞAK VİTES GEÇİŞLERİ

Yeni EAT8 otomatik şanzıman, yeni “Shift and Park by wire” elektrikli vites değiştirme sistemii ve direksiyon kolonuna bağlı pedallar sayesinde hızlı ve yumuşak vites geçişleri sunuyor.

İletişim Bilgileri

İletişim formunu doldurarak veya aşağıdaki iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

111 Atatürk Caddesi Küçük Kaymaklı,Lefkoşa
TELEFON:
228 16 90

Mesaj Gönder

Tam Adınız:

Telefon Numaranız:

Eposta:

Mesajınız