5008 SUV

5008 SUV
6,3
Şehir İçi Tüketim
4,7
Şehir Dışı Tüketim

Yeni SUV dünyasına hoş geldiniz: Tamamıyla sürüş deneyiminizi arttırmak için tasarlanmış Yeni SUV Peugeot 5008, size ekonomi ve performansın mükemmel uyumunu premium bir ortamda yaşatıyor.

YENİ BOYUT’A DAVET

7 koltuklu Yeni SUV PEUGEOT 5008’in güçlü ve modern tasarımı daha ilk görüşte sizi kendine çekiyor. Etkileyici ve göz alıcı gövde tasarımı, ince işçilikle üretilmiş jantlar, krom detaylar, alüminyum tavan barları ve Diamond Siyah tavan, Yeni SUV PEUGEOT 5008’in üstün boyutlarını zarif bir şekilde vurguluyor.

ÖZGÜRLÜĞÜN YENİ TANIMI

Her detayda hissedilen kalite, geniş camlı panaromik sunroof ile aydınlık ve ferah kabin, masaj özellikli koltuklar, PEUGEOT i-Cockpit® ile kişiselleştirilen sürüş deneyimi, Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile mükemmel bir akustik deneyim…

7 koltuklu Yeni SUV PEUGEOT 5008 yolculuğunuzun her anını keyfe dönüştürüyor.

BENZERSİZ SÜRÜŞ DENEYİMİ

KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Hislerinizin ortaya çıkmasına izin verin. Çünkü %100 ileri teknoloji ürünü PEUGEOT i-Cockpit®,sürücü koltuğunda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Gözlerinizle yolu takip ederken, kişiselleştirilebilir Full Dijital gösterge paneli ve 8” kapasitif dokunmatik ekrandan faydalı sürüş bilgileri rahatça okunabiliyor.

SINIRSIZ MACERA, SINIRSIZ ÖZGÜRLÜK

KEŞFEDİN

Yeni SUV PEUGEOT 5008’iniz ihtiyaçlarınıza göre dönüşebiliyor. İster 7 koltuklu yaşam alanı ile kalabalık yolculuklara çıkan, ister geniş bagaj hacmini rahatlıkla kullanın.

Eller serbest elektronik kontrollü bagaj kapağı, basitçe ayağınızı arka tamponun altında hareket ettirmenizle açılıyor.

SINIRSIZ MEMNUNİYET

Yeni SUV PEUGEOT 5008 yol performansı ve akustik konforuyla iç mekanda premium bir ortam oluşturuyor. Yeni modelin yüksek performanslı motorları, yeni nesil EAT6 Tam otomatik şanzımanla, elektrikli hidrolik direksiyon ve maksimum düzeyde azaltılmış gövde ağırlığı ile size benzersiz bir yol tutuş ve eşsiz bir sürüş keyfi sunuyor.

PEUGEOT i-COCKPIT®

KONTROL PARMAKLARINIZIN UCUNDA

Hislerinizin ortaya çıkmasına izin verin. Çünkü %100 ileri teknoloji ürünü PEUGEOT i-Cockpit®, sürücü koltuğunda eşsiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor. İç ortam PEUGEOT i-Cockpit® Amplify ile kişiselleştirilebiliyor. Parlaklığı ayarlanabilir ortam ışığı, üç farklı koku seçeneği, deri ve saten krom dokunuşlarıyla sıra dışı bir tasarımla sıra dışı sürüş keyfi yaşatıyor.

DUYGULARINIZI ÖZGÜR BIRAKIN

Sürüş zevkinizi tamamlamak için, sportif kompakt tasarımlı deri direksiyon ve elektronik kontrollü şanzıman mükemmel bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

BAĞLANTILI TEKNOLOJİLER

TEKNOLOJİYE BAĞLI KALIN

Favori uygulamalarınızı 8” kapasitif ekranda Mirror Screen* sayesinde kullanabilir ve uyumlu akıllı telefonunuzu merkez konsolda kablosuz şarj edebilirsiniz.

* Sadece onaylı Mirrorlink® veya Apple carPlayTM uygulamaları duruma göre araç dururken veya seyir halindeyken çalışırlar. Araç seyir halindeyken, ilgili uygulamaların bazı fonksiyonları engellenir. Akıllı telefonun üzerinden ücretsiz olarak ulaşılabilen bazı içerik türleri ücretli Mirrorlink® veya onaylı eşdeğer Apple carPlayTM uygulamasına abone olmayı gerektirir. Mirror Screen fonksiyonu, operatörü ile birlikte internet erişimi içeren bir telefon abonmanlığının olması kaydıyla, Mirrorlink® uyumlu Android altındaki Blackberry ve windows Phone telefonları için Mirrorlink® teknolojisi aracılığı ile, iOs altındaki telefonlar için Apple carPlayTM aracılığı ile çalışmaktadır. Yeni akıllı telefonlar aşamalı olarak bu teknolojiler ile donatılacaktır.

KENDİ YOLUNUZU SEÇİN

TomTom® 3D Navigasyon Sistemi, sizi gitmek istediğiniz yere tercih ettiğiniz yoldan güvenli bir şekilde yönlendiriyor.

EN İYİYİ HEDEFLEYENLERE

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI

Geniş camlı panaromik sunroof ile aydınlık ve ferah kabin, yolculuğunuzun her anını keyfe dönüştürüyor.

YÜKSEK SES KALİTESİ

Yeni SUV PEUGEOT 5008, on hoparlörlü Focal® Hi-Fi Premium ses sistemi ile mükemmel bir akustik deneyimi sunuyor.

PREMIUM KALİTE

Yeni SUV PEUGEOT 5008’de kullanılan malzemeler özenle seçilip üstün bir işçilikle bir araya geliyor. Ön konsolda kullanılan özel kumaş ve krom detaylar üst düzey tasarımı tamamlıyor.

MOTOR VE VİTES KUTUSU SEÇENEKLERİ

BlueHDi

Yeni SUV PEUGEOT 5008’de gerçek Blue teknolojisine sahip (SCR Katalitik konvertör ve Adblue sistemi) BlueHDi Euro6 dizel motor sunulmaktadır.

Yüksek performans ve düşük egzoz emisyonunu birleştiren motor, Seçici Katalitik İndirgeme (SCR) teknolojisinin ve ek bir partikül filtresinin eşsiz birleşimi ile, yakıt tüketimini ve egzoz emisyonlarını azaltmaktadır. Sistem CO2 emisyonlarını 100 ila 121 g/km ile sınırlarken Azot Oksit (NOx) emisyonlarını %90’a oranında engellemekte, partikül emisyonlarını ise %99.9 oranında engellemektedir.

PURETECH

Yeni SUV PEUGEOT 5008’deki PureTech Euro6 üç silindirli benzinli motorlar, düşük ağırlıkları ve kompakt yapıları sayesinde her devirde canlı bir yapıya sahiptirler. Size eşsiz sürüş zevkini ve performansını, herhangi bir özellikten ödün vermeksizin sunarlar.

Kategorisinde 2015, 2016 ve 2017 yıllarında “Yılın Motoru” olarak seçilen PureTech 130hp S&S CO2 emisyonlarını 115 g/km’ye kadar düşürmektedir.

EAT6 TAM OTOMATİK ŞANZIMAN

Yeni SUV PEUGEOT 5008’deki yenilikçi ve verimli EAT6 (Efficient Transmission) 6 ileri vitesli otomatik şanzıman, yüksek verimli tork konvertörü ve hızlı vites değiştiren Quickshift teknolojisi sayesinde mükemmel performans verileri sunuyor. Tüm motorlar ile eşleştirilebilen şanzıman, elektronik bir vites kumandası ile kontrol ediliyor. Bu yeni teknoloji sayesinde kolay ve güvenli kullanım sağlanıyor. Elektrikli darbe kontrolü, Spor modu ve quickshift teknolojisi ile EAT6 şanzıman Yeni SUV 5008’e sınıfının en iyi performans ve yakıt tüketimi değerlerini sunuyor.

ZOR KOŞULLARDA SINIRSIZ GÜÇ

ZOR KOŞULLAR İÇİN

Yeni SUV PEUGEOT 5008, zorlu yol koşulları için Grip Control* çekiş kontrol sistemine sahiptir. Bu sistem ile farklı yol koşullarına göre aracın çekiş sistemini orta konsolda bulunan kontrol düğmesi ile ayarlayabilirsiniz.

ÖZGÜRLÜK

Zincirlerinizi kırın ve yolunuza odaklanın. Yokuş İniş Kontrolü (HADC)*, seçeneğinize göre viteste veya boşta hızınızı otomatik olarak ayarlarken aracı yüksek eğimli yollarda mükemmel şekilde kontrol altında tutuyor.

GÜVENLİK

%100 TEKNOLOJİ, %100 GÜVENLİK

Yeni SUV PEUGEOT 5008 darbeleri absorbe edebilmek için optimize edilmiş gövde yapısının yanında, ön camın üst kısmında yolu takip eden ve güvenlik sistemini besleyen çok işlevli bir kameraya sahiptir. Aracın yarı otonom sürüşüne destek olan ön tamponda bulunan radar, ultrasonik sensörler ve iki adet 180° açılı video kamera ile, çevreyi izler ve sizi her zaman güvende tutar.

İLERİDE YAŞAYIN

Hız Levhası Tanıma, Mesafe Uyarılı Aktif Güvenlik Freni, Aktif Şerit Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi, Sürüş Dikkat, Yorgunluk Uyarısı ve Adaptif Cruise Control gibi yeni nesil sistemler sürüşü güvenli hale getiriyor. Şehirde daha rahat kullanım için manevra ve park yardım fonskiyonları ise size rahat sürüş deneyimi yaşatıyor.

DIŞ TASARIM

 

CESUR TASARIM

Yeni SUV PEUGEOT 5008’in etkileyici  tasarımı daha  ilk görüşte sizi kendine çekiyor.

BEKLENTİNİN ÖTESİNDE

Ön farların eğimli formu güçlü bir bakış oluştururken, ön ızgaranın dik konumu ise büyük hava kanalları ile birleşerek Yeni SUV PEUGEOT 5008’in karakterini ortaya koyuyor.

MÜKEMMELLİĞE GİDEN YOL

Arka pencere sütununun aerodinamik çizgisi, otomobilin dinamik yapısının altını çiziyor. Gündüz ve gece ışıklandırmalı üç arslan pençesi şeklindeki LED farlar, arka gövde bandına entegre olarak Yeni SUV PEUGEOT 5008’in eşsiz tarzını bir kere daha yansıtıyor.

İÇ TASARIM

PREMIUM KALİTE

Yeni SUV PEUGEOT 5008’de kullanılan malzemeler özenle seçilip üstün bir işçilikle bir araya geliyor. Ön konsolda kullanılan özel kumaş ve krom detaylar üst düzey tasarımı tamamlıyor.

MODÜLER TASARIM

Yeni SUV PEUGEOT 5008’in modüler yapısı, farklı yolculuklara farklı çözümler sunuyor. Arka koltuktaki yolcular için üç adet ayarlanabilir koltukla, en üst düzey konfor yaşanıyor. İstenirse bu koltuklar farklı kombinasyonlar ile yatabiliyor ve katlanabiliyor.

3. sırada ise standart olarak sunulan iki adet çıkarılabilir koltuk size üçüncü sırayı ekleme, ihtiyaç olduğunda da taşınabilir olarak 2 ayrı koltuğu kullanma imkanı sağlıyor.

Yeni SUV PEUGEOT 5008, 780dm3 bagaj hacmi ve öne katlanan yolcu koltukları ile 3.20m boyuna kadar olan yükleri yüklemenizi sağlıyor.

İletişim Bilgileri

İletişim formunu doldurarak veya aşağıdaki iletişim adreslerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

111 Atatürk Caddesi Küçük Kaymaklı,Lefkoşa
TELEFON:
228 16 90

Mesaj Gönder

Tam Adınız:

Telefon Numaranız:

Eposta:

Mesajınız